Jmenuji se David Vacl, jsem lektorem jógy a snažím se ji také žít. Jóga mě potkala po vysoké škole, kdy mě trklo, že chci fungovat a být odpovědný sám za sebe. Věnuji se jak její praxi, tak neustálému studiu. Kolegyně mě popisuje jako radostné dítě plné energie, smíchu, vtipu
a hravosti doplněné moudrostí dospělého muže, který je empatický a citlivý a se kterým můžete probírat všechna témata a vždy Vám ukáže nový úhel pohledu na svět. A asi takové budou i mé lekce, které vedu ve Flow Yoga Studiu v Kroměříži. Mojí doménou je Hatha jóga, kterou vedu v tradičním disciplinovaném indickém stylu, jemuž jsem byl učen, a s respektem k Hatha jógovým principům a postupům praxe.

 

Za svého učitele jsem si zvolil Acharyu Yogeshe, který studoval jógu v jedné z nejstarších indických škol Kaivalyadhama v Lonavale, která následuje principy tradiční Patanjaliho Aštánga jógy. Yogesh studuje a předává vědomosti založené na učení Patanjaliho, Osha, Buddhy, Gurdjeffa, Shankaracharyi a mnoho dalších. Jeho učitelem byl Swami Brahma Vedant Ji, který měl ašrám v Gujaratu, kde se Yogesh rovněž narodil (Rajkot, Gujarat). 

Acharya Yogesh

Acharya Yogesh

Swami Brahma Vedant Ji

Swami Brahma Vedant Ji

S Yogeshem jsem se potkal v ašrámu na svém lektorském kurzu v Indii, pod záštitou Oceanic Yoga School, Mandrem, Goa a od té doby jsme
v neustálém kontaktu. V uvedené škole jsem pár let po jejím absolvování působil i jako lektor Hatha jógy. Společně s Yogeshem pořádáme workshopy také v České republice.

Kromě tradičních lekcí ve studiu jsem svou lásku k józe a sportu spojil s kamarádem v jeden funkční projekt Yoga for Hockey. Projekt se zaměřuje na doplnění tréninku pro hokejisty, s nimiž mám již několikaletou praxi v rámci letních příprav. 

IMG_0506_edited.jpg

MOJE HODINY / VIDEO LEKCE

FLOW YOGA STUDIOZtracená 4604, 767 01 Kroměříž

FB_IMG_1573304407280.jpg

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

NEDĚLE

17:15      Power lekce

17:15      Hatha jóga17:15111

18:30    Jin jóga

09:00   Hatha jóga (90min)09

Lekce mají 60 min. Pro rezervaci je třeba se přihlásit přes rozvrh, kde lze přepínat mezi dvěma cvičebními sály a video lekcemi.

První lekce je zdarma.

Soukromá lekce či dárkový poukaz po domluvě.

instagram-new-logo.webp