IMG_0514 ořez.jpg

Aktuality:

Studium opět otevřeno. Prosím, mrkněte do rozpisu pro bližší informace o online lekcích.

Co pro mě znamená jóga?

Jóga se v posledních letech stala mým životním stylem. Přitahuje mě na ní čistota, otevřenost a upřímnost. Rovněž fyzická i duševní kondice. Otevírá dveře, o kterých mnohdy ani nevíme. Otevírá naše srdce a to mě na tom baví. Láska. Prostě - jen tak.

Začínal jsem dlouhá léta s jinovou praxí. Od dětství jsem sportoval a moc se neprotahoval. Asi proto se mi tento styl tolik zalíbil. Následně jsem doplnil o Hatha jógu, jejíž studium mě teď skutečně baví. Občas si zacvičím sám pro sebe power jógu místo fitka, občas si zatančím sám se sebou ve vinyase. Jóga je krásně různorodá.

Své lekce bych charakterizoval jako jemné s hlubším prožitkem, než-li jen na fyzické úrovni. Samozřejmě, že si zacvičíte, ale pro mě osobně jsou benefity jógy také i jinde, možná úplně někde jinde. A snažím se to ukázat i ostatním jogínům.
Mé lekce jsou otevřeny skutečně všem. Rozhodně doporučuji lekce (i lektory) pravidelně střídat. Ale kdybych měl někoho pozvat na své lekce, tak asi ty, jenž jsou zvědaví, co jim ještě víc může jóga nabídnout a dozráli k názoru, že je toho skutečně mnohem víc, než jen upocené tričko.

Svou lásku k józe jsem obohatil i dvou měsíčním studiem jógy v Indii. Otevřela se mi zde kompletní cesta  jógy, po které teď kráčím. Někdy úspěšně, někdy naopak.

​Kde si spolu můžeme zacvičit?

V součásné době si spolu můžeme zajógovat v Kroměříži
ve Flow Yoga Studiu, které má pestrou nabídku i lektory
a nabízí dva cvičební sály naproti sobě v malebné uličce města.

Tlačítko "Rezervace" na mých lekcích níže Vás odkáže
na rezervační systém studia, kde se můžete na danou
lekci přihlásit. Rozvrh se pak mění dle výběru sálu "V zahradě" nebo "Pod věží".

Stejně tak se můžeme potkat i na soukromé lekci, stačí mi jen zanechat zprávu.

Untitled 2.jpg

HATHA JÓGA

středa 17:15,  neděle 9:00

Posilte své tělo, zklidněte mysl a otevřete srdce. Buduje sílu, stabilitu a flexibilitu. Dovolí nám napojit se na náš dech a pročistit tak naše tělo.

IMG_20181014_064330 2.jpg

ENERGY LEKCE

dočasně přerušeno 

Zaměříme se na rovnoměrné posílení, protažení a zpevnění celého těla. Tempo lekce je vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Vychází z klasické power jógy

Untitled 1.jpg

         JIN JÓGA

dočasně přerušeno

Dopřeje dostatek prostoru být na chvíli sami se sebou. Lekce je převážně pasivní na podložce. V ásanách relaxujeme 3-5 minut.

Untitled 1.jpg

POWER JÓGA

úterý 17:15

Vychází z klasického pojetí power jógy. Spojuje sílu a dynamiku v typické sekvenci. Potí trička, posiluje tělo a čistí hlavu.

Untitled 3.jpg

JÓGA S POMŮCKAMI

dočasně přerušeno

Lekce pracuje s bloky, pásky a polštářky. Ukazuje, jak pomůcky prohlubují praxi. Dávají nám prostor v pozici. Učí nás nebát se jich. Zahodit ego. Usmát se.

index.jpg

SOUKROMÁ LEKCE

dle domluvy

Lekce "jeden na jednoho" se diametrálně liší od klasické lekce. Máme spolu dostatek času na detaily, úpravu v pozicích. 

Untitled 1
IMG_20181014_064330
Untitled 2
Untitled 1
49841050_358745448288105_367930004640419
_MG_1944_1
_MG_1835
_MG_1860
_MG_1881L
index
index2
index5
index3
Černobílá jóga
Velbloud v zahradě
Tančící bojovník
Stoj na hlavě
Rotace v bojovníku II